Kontakty na pracovníky

Vedení SVČ

Patrik Siegelstein

Patrik Siegelstein

ředitel

patrik@klicfm.cz 558 111 761 732 646 125
Renáta Zahurská

Renáta Zahurská

zástupce ředitele pro provoz

renata@klicfm.cz 558 434 154 732 383 131
Veronika Bortlová

Veronika Bortlová

zástupce ředitele pro pedagogiku

veronika@klicfm.cz 731 167 010
Petra Vlkošová

Petra Vlkošová

zástupce statutárního orgánu

petra@klicfm.cz 558 111 760 731 167 721

Pedagog volného času

Linda Hořáková

Linda Hořáková

pedagog volného času

linda@klicfm.cz 731 650 222
Marie Kopidolová

Marie Kopidolová

pedagog volného času

marie@klicfm.cz 736 150 088
Radka Kulhánková

Radka Kulhánková

pedagog volného času

radka@klicfm.cz 558 111 763 737 421 058
Jana Michaliková

Jana Michaliková

pedagog volného času

jana@klicfm.cz 558 111 765 732 646 127
David Plánička

David Plánička

pedagog volného času

david@klicfm.cz 731 080 964
Kamila Sikorová

Kamila Sikorová

pedagog volného času

kamila@klicfm.cz 558 111 765 778 478 818
Antonín Surma

Antonín Surma

pedagog volného času

tonda@klicfm.cz 558 111 763 728 855 086
Jiří Šnapka

Jiří Šnapka

pedagog volného času

jirka@klicfm.cz 558 111 773 604 524 066

Administrativa a provoz

Lenka Kociánová

Lenka Kociánová

recepční, organizační pracovník

lenka@klicfm.cz 558 111 777 778 421 468
Nikola Kmecová

Nikola Kmecová

nikola@klicfm.cz 558 111 777
Věra Blinková

Věra Blinková

hlavní účetní

vera@klicfm.cz 558 111 770 775 437 272
Petra Varyšová

Petra Varyšová

pokladní, organizační pracovník

petra.var@klicfm.cz 558 434 525 731 650 223
Anna Křistková

Anna Křistková

metodik okresních soutěží, organizační pracovník

anicka@klicfm.cz 558 111 771 736 740 256
Lucie Siegelsteinová

Lucie Siegelsteinová

propagace a PR

lucie.sieg@klicfm.cz 732 372 637

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.