Novinky

20.09.2021 Je zveřejněna nabídka kroužků a kurzů

Další kroužky a kurzy postupně doplňujeme.

13.09.2021 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám upravíme.

V Klíči bývá rušno i o víkendech

29.01.2020 V sobotu 18. 1. 2020 bylo dopoledne ve Středisku volného času Klíč opravdu rušné. Zatímco děti provoněly celou budovu pomerančem a kokosem, dospělí modelovali s keramickou hlínou. A do toho probíhalo soustředění malých tanečnic z naší taneční skupiny Dance 4 Fun.

Lednové akce jsou v plném proudu a výjimkou nebyla ani jedna z lednových sobot. V Klíči probíhaly tři akce najednou. Na programu dne bylo taneční soustředění skupiny Dance 4 Fun, ve kterém malé tanečnice z kategorie Baby závodní zdokonalily svou choreografii a zapojily pár nových tanečních prvků s rekvizitami. Během pauzy se u svačinky promítala pohádka.

Od devíti hodin ráno se budovou B také začala rozléhat vůně levandule a čerstvé citrónové kůry, kterou pak vyměnilo aroma šťavnatých pomerančů a exotického kokosu. Děti, které přišly na akci Voňavá sobota totiž vyráběly přírodní mýdla a balzámy na rty s vitamínem E.

Na dospělé se taky dostalo. Začal keramický kurz Keramika do zahrady i na balkon. Kurz se skládá celkem ze tří lekcí. Na první si účastníci vyrobili truhlík na muškáty nebo třeba na bylinky. A nezapomněli ani na zdobná zapichovátka do hlíny.
 

  • Fotografie z tanečního soustředění D4F najdete ZDE.
  • Fotografie z akce Voňavá sobota najdete ZDE.
  • Fotografie z kurzu Keramika do zahrady i na balkon najdete ZDE.

Podobné akce na každý víkend můžete najít ZDE.