Novinky

20.09.2021 Je zveřejněna nabídka kroužků a kurzů

Další kroužky a kurzy postupně doplňujeme.

13.09.2021 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám upravíme.

Jarní prázdniny | Jsme připraveni

16.01.2020 24. – 28. 2. 2020 tady opět máme prázdniny. Tentokrát jarní. A SVČ Klíč opět přichází s pestrým programem plným her a zábavy. Dva příměstské tábory a jeden pobytový zajistí dětem aktivní prožití všech dní po celou dobu volna. Táborové akce ještě doplní 3 dopolední akce, které proběhnou v Klíči během prázdninového týdne.

Pro nejmenší děti ve věku 5–7 let jsme připravili příměstský tábor Pohádková cukrárna. Na táboře si společně s vrchním cukrářem otevřou vlastní cukrárnu. Vybaví ji nábytkem a regály naplní nejlepšími dobrotami. Nemine je ani výlet do továrny na medovník a poté, co nazdobí poslední cukrářskou zástěru otevřou dveře i rodičům.

Na starší děti ve věku 8–13 let se těší koník Bělouš, který je bude provázet celým příměstským táborem. Společně proklušou nejzajímavější místa v okolí. Seznámí se s Běloušovými kamarády v jízdárně YDYKSEB a společně vyšplhají na jeden z Beskydských kopečků. Samozřejmě, že na děti čeká spousta her a zábavy.

Oba příměstské tábory poběží každý den od 8:00 do 16:00 hodin. Na obou je zajištěno hlídání dětí od 6:30 do 8:00 hodin a od 16:00 do 16:30 hodin. Jak je v Klíči zvykem od nepaměti, na všech příměstských táborech je zajištěno celodenní stravování ve formě kompletního oběda, dvou svačin a pitného režimu.

Ti, kteří rádi někam vyjedou, se mohou zúčastnit pobytového jarního tábora na Višňovce ve Vyšních Lhotách, která se tentokrát přemění na tajemný Hotel Transylvánie. Hrabě Drákula provede děti po skutečné Transylvánii a společně si vyrobí různé amulety. Samozřejmostí je plnohodnotný táborový program plný her, soutěží a zábavy.

A ti, co netáborují, mohou navštívit SVČ Klíč v úterý, ve středu a ve čtvrtek. Na úterý 25. 2. a na čtvrtek 27. 2. jsou připraveny Prázdninové výtvarky. V jedné si účastníci vyrobí malovaný hrnek a v druhé linoryt. Na středu 26. 2. se pak mohou těšit příznivci robotiky, kteří ještě roboty neznají a chtěli by o nich něco zjistit.

Na akce se můžete přihlásit online, telefonicky nebo osobně. Neváhejte nás kontaktovat, jsme vám k dispozici denně od 8:00 do 20:00 hodin.

Těším se na vás.


Informace a přihlášky:

  • Jarní příměstský tábor Pohádková cukrárna - ZDE.
  • Jarní příměstský tábor Putování s koníkem Běloušem - ZDE.
  • Jarní pobytový tábor Hotel Transylvánie - ZDE.
  • Prázdninová výtvarka – Malovaný hrnek – ZDE.
  • Prázdninová výtvarka – Linoryt – ZDE.
  • Dopoledne s roboty – ZDE.