Novinky

20.09.2021 Je zveřejněna nabídka kroužků a kurzů

Další kroužky a kurzy postupně doplňujeme.

13.09.2021 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám upravíme.

Již tuto sobotu | Bobřík odvahy 2 aneb Strašidelná pouť

19.11.2019 Ve strašidelnou pouť se promění v sobotu 23. 11. 2019 obě budovy SVČ Klíč FM a prostor kolem na ulici Pionýrů v Místku. Od 16:30 hodin zde odstartuje nové vydání oblíbené akce Bobřík odvahy 2 aneb Strašidelná pouť.

Asi nemusíme zdůrazňovat, že se jako vždy máte na co těšit. Program bude bohatý a strašidelný. V obou budovách budou připraveny pouťové atrakce s úkoly. Jedno je spojuje. Jsou jen pro odvážné. Čeká Vás např. strašidelná střelnice, tunel hrůzy, zrcadlová síň. Potkáte se s naším pouťovým hlídačem, maskérkou příšer a tajemným údržbářem kolotočů. Bude pro Vás připraven fotokoutek i výtvarná dílna. Za splnění úkolů dostanete odměnu.

Akce bude probíhat v budovách SVČ Klíč FM a kolem nich, takže nezmoknete, kdyby náhodou chtělo pršet (ale nemá) a nebude Vám ani zima (také nemá být). Startovat můžete kdykoliv od 16:30 do 20:00 hodin – pouť zavíráme ve 20:30. Budeme mít pro Vás připravený teplý čaj zdarma.

Vstupenky na akci si můžete zakoupit v Klíči v předprodeji nebo na místě. Myslíme, že se na každého dostane. Platí se pouze za hrací kartu, kterou obdržíte na startu, tzn. doprovod (rodiče, babičky apod.) neplatí nic.

Po úspěšné akci Bobřík odvahy, která několik let probíhala v místeckém parku, jsme pro Vás připravili pokračování Bobřík odvahy 2. Z parku jsme se přestěhovali do budov SVČ Klíč, kde na Vás čeká řada pouťových hrůzostrašných úkolů. Nebojíte se a splníte je?

Kdo se bojí, nesmí do Klíče!

Těšíme se na Vás.
 
Informace o akci najdete ZDE.