Novinky

01.09.2020 Nabídka kroužků a kurzů

Dnes jsme začali zveřejňovat nabídku kroužků a kurzů na tento školní rok. Kroužky a kurzy postupně zveřejňujeme a otevíráme. Startovat budou během září a října. Naše nabídka není nikdy kompletní, protože pro vás otevíráme stále nové kroužky a kurzy během celého roku. Sledujte naše stránky.

01.09.2020 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Již tuto sobotu | Bobřík odvahy 2 aneb Strašidelná pouť

19.11.2019 Ve strašidelnou pouť se promění v sobotu 23. 11. 2019 obě budovy SVČ Klíč FM a prostor kolem na ulici Pionýrů v Místku. Od 16:30 hodin zde odstartuje nové vydání oblíbené akce Bobřík odvahy 2 aneb Strašidelná pouť.

Asi nemusíme zdůrazňovat, že se jako vždy máte na co těšit. Program bude bohatý a strašidelný. V obou budovách budou připraveny pouťové atrakce s úkoly. Jedno je spojuje. Jsou jen pro odvážné. Čeká Vás např. strašidelná střelnice, tunel hrůzy, zrcadlová síň. Potkáte se s naším pouťovým hlídačem, maskérkou příšer a tajemným údržbářem kolotočů. Bude pro Vás připraven fotokoutek i výtvarná dílna. Za splnění úkolů dostanete odměnu.

Akce bude probíhat v budovách SVČ Klíč FM a kolem nich, takže nezmoknete, kdyby náhodou chtělo pršet (ale nemá) a nebude Vám ani zima (také nemá být). Startovat můžete kdykoliv od 16:30 do 20:00 hodin – pouť zavíráme ve 20:30. Budeme mít pro Vás připravený teplý čaj zdarma.

Vstupenky na akci si můžete zakoupit v Klíči v předprodeji nebo na místě. Myslíme, že se na každého dostane. Platí se pouze za hrací kartu, kterou obdržíte na startu, tzn. doprovod (rodiče, babičky apod.) neplatí nic.

Po úspěšné akci Bobřík odvahy, která několik let probíhala v místeckém parku, jsme pro Vás připravili pokračování Bobřík odvahy 2. Z parku jsme se přestěhovali do budov SVČ Klíč, kde na Vás čeká řada pouťových hrůzostrašných úkolů. Nebojíte se a splníte je?

Kdo se bojí, nesmí do Klíče!

Těšíme se na Vás.
 
Informace o akci najdete ZDE.