Novinky

20.09.2021 Je zveřejněna nabídka kroužků a kurzů

Další kroužky a kurzy postupně doplňujeme.

13.09.2021 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám upravíme.

Letní pobytové tábory 2021

04.02.2021

Jaká dobrodružství letos plánujete o velkých prázdninách? Máte pro vaše děti program na celé léto? A už jste je přihlásili na tábor plný her, zábavy, výletů a nových objevů? Že ne? Tak neváhejte! Středisko volného času Klíč ve Frýdku-Místku právě poskytuje pestrou nabídku pobytových táborů na léto 2021.

ČLÁNEK: LETNÍ TÁBORY A COVID-19. JAK TO BUDE V KLÍČI?
AKTUÁLNÍ NABÍDKU TÁBORŮ NAJDETE ZDE


Jako každý rok jsou jednotlivé tábory připravené na různá témata. Táborníci si tak nejen užijí spoustu zábavy a legrace, ale také se ledacos naučí a mnohé dozví. Každý tábor doprovází celotáborová hra. Pro děti jsou připraveny hry, soutěže, výlety apod. Na táborech navážou nová přátelství a společně zažijí mnohá dobrodružství. Čekají je také výtvarné, sportovní a další činnosti.

Převážná část táborů bude trvat deset dnů, máme připraveny i dva tábory jedenáctidenní a jeden patnáctidenní. Nezapomněli jsme ani na sedmidenní tábor pro začínající táborníky. Na některých táborech budou děti ubytovány v chatkách, jeden tábor je stanový. Na většině táborů jsou děti ubytovány ve zděných budovách.

V letošním roce vám opět nabízíme dva tábory, které proběhnou v Jižních Čechách, v jednom z nejkrásnějších krajů ČR. Navíc na tyto s dětmi pojedeme vlakem. Jeden tábor se odehraje na Jižní Moravě, zbytek táborů proběhne v Beskydech.

V ceně každého tábora je zajištěno kompletní stravování (5 x denně) a pitný režim po celý den. Dále ceny zahrnují dopravu, vstupenky, výlety, materiál, odměny, pedagogický a zdravotnický doprovod, pojištění apod. Ceny jsou konečné, žádné další poplatky již nebudou vyžadovány. Samozřejmostí je nepřetržitý pedagogický dohled.

Středisko volného času Klíč organizuje tábory již desítky let. Tým pracovníků tvoří plně kvalifikovaní lidé. Při provozu táborů velmi přísně dbáme na dodržování platné pedagogické, hygienické a bezpečnostní legislativy. Organizace má uzavřená potřebná pojištění proti škodám na zdraví i majetku. Na každém táboře doprovází děti vyškolený zdravotník.

Na tábory se můžete přihlásit online, osobně nebo telefonicky. Poplatky můžete uhradit online rychlým bankovním převodem nebo kartou přímo z klientského centra, převodem z bankovního účtu nebo v hotovosti či kartou v SVČ. Neváhejte nás kontaktovat, provozní doba SVČ Klíč FM mimo prázdniny je v každý všední den v době trvání epdemických opatření od 8:00 do 18:00 hodin.

Velmi si vážíme důvěry, kterou nám projevujete zapsáním vašich dětí na naše tábory. Velmi si vážíme toho, že jste si zvolili právě Středisko volného času Klíč. Věřte, že náš profesionální tým pracovníků, kteří se budou o Vaše děti po celou dobu pobytu starat, udělá vše pro to, aby děti strávily krásnou část prázdnin v bezpečí a radosti.

Chcete vědět více informací o jednotlivých táborech nebo se rovnou přihlásit? Nabídku všech táborů najdete ZDE.