Novinky

20.09.2021 Je zveřejněna nabídka kroužků a kurzů

Další kroužky a kurzy postupně doplňujeme.

13.09.2021 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám upravíme.

Příměstské letní tábory 2020

28.02.2020 Máte plány pro vaše děti na celé prázdniny nebo ještě hledáte hlídání na určité termíny? Poslali byste dítě rádi za táborovým dobrodružstvím, ale zdá se vám, že by pobytový tábor ještě nezvládlo? Přihlaste ho na příměstský tábor pořádaný našim Střediskem volného času Klíč. I letos nabízíme prázdninový program nabitý zážitky.

Každý příměstský tábor je jiný, každý má své vlastní téma. V nabídce jsou letos navíc dva koňské, dva výtvarné a dva divadelní tábory. Ať už si ale vyberete kterýkoli, vždy si děti užijí spoustu zábavy a legrace. Zahrají si hry a zasoutěží si v mnoha disciplínách. Také poznají nové kamarády a společně si užijí mnohá dobrodružství, třeba na výletech.

Hlavní rozdíl mezi příměstským a pobytovým táborem v jeho organizaci. Děti ráno přivedete k nám do Klíče, kde si užijí tábor a odpoledne si je zase odvedete domů. Žádné přespávání ani dlouhá doba odloučení od rodiny. Každý den je pro děti připraven atraktivní program podle tématu tábora, který začíná v 8:00 hodin a končí v 16:00 hodin. Pro ty rodiče, kteří potřebují být v práci dříve, je zajištěno hlídání dětí již od 6:30 hodin a vyzvednout si jej můžete až do 16:30 hodin ať nemusíte tolik spěchat.

Tento rok jsme opět navýšili počet příměstských táborů, na výběr tak máte celkem 17 termínů, které společně pokrývají celé letní prázdniny. Můžete takto využít ty termíny, kdy například nejste na dovolené nebo nemáte pro děti zajištěný jiný program. Programy jednotlivých táborů jsou sestaveny tak, aby se neopakovaly. Když přihlásíte dítě na více táborů, zažije vždy nové dobrodružství.

Cena příměstských táborů je stanovena na 1 450 Kč / 5 dní a vždy zahrnuje vše potřebné – stravu (2 x svačina, 1 x oběd, pitný režim), dopravu, vstupenky, výlety, materiál, odměny, pedagogický a zdravotnický doprovod, pojištění apod. Na jednotlivé dny se lze přihlásit za 370 Kč / den. Výjimku tvoří tábory, které probíhají pouze 4 dny v období od 7. 7. 2020 do 10. 7. 2020 – z důvodu státního svátku (cena stanovena na 1 160 Kč). Dále dva divadelní tábory, na které není možné přihlásit se na jednotlivé dny (cena stanovena na 1 900 Kč). A nakonec dva koňské a dva výtvarné tábory, na které opět není možné se přihlásit na jednotlivé dny (cena stanovena na 2 100 Kč).

Středisko volného času Klíč organizuje tábory již desítky let. Tým pracovníků tvoří plně kvalifikovaní lidé. Při provozu táborů velmi přísně dbáme na dodržování platné pedagogické, hygienické a bezpečnostní legislativy. Organizace má uzavřená potřebná pojištění proti škodám na zdraví i majetku. Na každém táboře doprovází děti vyškolený zdravotník.

Na tábory se můžete přihlásit online, osobně nebo telefonicky. Poplatky můžete uhradit převodem z bankovního účtu nebo v hotovosti či kartou v SVČ. Neváhejte nás kontaktovat, provozní doba SVČ Klíč FM mimo prázdniny je v každý všední den od 8:00 do 20:00 hodin.

Velmi si vážíme důvěry, kterou nám projevujete zapsáním vašich dětí na naše tábory. Velmi si vážíme toho, že jste si zvolili právě Středisko volného času Klíč. Věřte, že náš profesionální tým pracovníků, kteří se budou o Vaše děti po celou dobu pobytu starat, udělá vše pro to, aby děti strávily krásnou část prázdnin v bezpečí a radosti.

Chcete vědět více informací o jednotlivých táborech nebo se rovnou přihlásit? Nabídku táborů najdete ZDE.