Novinky

11.02.2020 Letní pobytové tábory

Dnes jsme zveřejnili nabídku letních pobytových táborů.

27.09.2019 Kroužky a kurzy

Kroužky a kurzy postupně zveřejňujeme a otevíráme. Startovat budou během října. Naše nabídka není nikdy kompletní, protože pro vás otevíráme stále nové kroužky a kurzy během celého roku. Sledujte naše stránky.

27.09.2019 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Dance 4 Fun | Jedna akce skončila, další je připravena

11.10.2018 Taneční skupina Dance 4 Fun připravila v září sobotní tancování pro nejmenší tanečníky. Další taneční akce s Dance 4 Fun je pro vás připravena na podzimní prázdniny.

Sobotní tancování pro naše nejmenší se neslo v duchu pohádkového dovádění. Děti se naučily taneček, který tancují princezny v ledovém království, ve výtvarné dílničce si vyrobily krásný výrobek a na obličej si namalovaly pravé taneční ornamenty. Během sobotního dopoledne si zahrály spoustu sportovních a tanečních her, během kterých poznaly, jaká je tanec zábava, ale i dřina.

Další taneční akce se skupinou Dance 4 Fun, tentokrát pro školní děti, proběhne o podzimních prázdninách, a to 30. 10. 2018 od 8:00 do 16:00 hodin. Akce se jmenuje Magic Halloween, a tak trochu strašidelná také bude. Na celodenní akci budou mít děti zajištěno celodenní stravování ve formě dvou svačin, plného oběda a zajištěného pitného režimu. Děti hlídáme již od 6:30 hodin.

Zveme všechny tanečníky na strašidelnou akci s Dance 4 Fun!

Fotografie z akce si můžete prohlédnout ZDE.

Bližší informace o akci Magic Halloween a možnost přihlášení najdete ZDE.