Novinky

17.05.2019 Prázdniny ve městě 2019 | Přidejte se!

Pracujete s dětmi a mládeží ve volném čase a chcete se přidat k akci Prázdniny ve městě? Neváhejte a kontaktujte nás! Na těchto webových stránkách najdete potřebné informace a dokumenty. Uzávěrka přihlášek je 31. 5. 2019.

07.03.2019 Nabídka příměstských táborů

Vydali jsme nabídku příměstských táborů na léto 2019.

01.03.2019 Nabídka letních pobytových táborů

Vydali jsme nabídku letních pobytových táborů.

Dance 4 Fun tancoval pro maminky

24.05.2018 V neděli 20. 5. 2018 proběhlo taneční vystoupení pod názvem Maminkám. Celá taneční skupina Dance 4 Fun tak popřála maminkám vše nejlepší k jejich květnovému svátku. Tribunu v hale 6. ZŠ zdobily nejen maminky, ale také tatínkové, dědečkové, sourozenci či kamarádi, kteří přišli podpořit naše děti.

Pro diváky byl připraven bohatý taneční program. Své taneční choreografie zatančily všechny taneční složky, od nejmenší skupiny mini po nejstarší skupinu juniorů. Svým rodičům se předvedly i děti z kroužku Minitanečky, které rovněž spadají pod Dance 4 Fun, a které si připravily choreografii s názvem Loupežníci.

Pro maminky bylo během programu přichystáno několik překvapení v podobě básniček či věnování kytičky jako poděkování za jejich lásku. Nechyběla ani společná diskotéka rodičů s dětmi, během které se zaplnil celý taneční parket.

Na závěr odpoledne se hala 6. ZĎ rozezněla pod rytmy všech našich tanečníků, kteří secvičili společné taneční číslo. Dětem jako překvapení zakoupilo a věnovalo Středisko volného času Klíč sportovní láhve na pití, pro dodržování správného pitného režimu na trénincích. Akce se velmi podařila a během celé akce panovala rodinná a přátelská atmosféra. Všem zúčastněným velice děkujeme.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout ZDE.