Novinky

02.07.2018 Omezení provozu

V týdnu od 2.7. - 8. 7. je SVČ Klíč FM uzavřeno. Od 9.7. do 31.8. bude otevřeno v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin.

24.05.2018 Ochrana osobních údajů (GDPR)

V sekci INFORMACE najdete informace o ochraně osobních úajů (GDPR)

02.03.2018 Letní příměstské tábory

V sekci tábory najdete nabídku letních příměstských táborů na léto 2018.

Naši hráči na badmintonovém turnaji zlatí a bronzoví

05.05.2018 V sobotu 5. 5. se děvčata a kluci z našich badmintonových kroužků zúčastnili dalšího turnaje čtyřher, tentokrát v Českém Těšíně. Na celodenní akci získali zlatou medaili v kategorii Začátečníci a bronzovou v kategorii Pokročilí. Turnaje se zúčastnilo celkem 74 hráčů, kteří přijeli z DDM Český Těšín, SVČ Ostrava – Zábřeh, DDM Třinec, DDM Bystřice nad Olší a SVČ Klíč FM.

Na turnaj se vypravilo plné služební auto Klíče, do kterého se vlezlo 8 hráčů. Tradičně jsme obsadili pokročilou kategorii dvojicemi Hana Murasová (16), Jiří Nikel (15) a Michaela Juřicová (15), Matěj Ponikva (14). V kategorii mírně pokročilých hráčů nastoupila dvojice Adam Žídek (15) a Jan Blahuta (13). Svého úplně prvního turnaje se v kategorii Začátečníci zúčastnila děvčata Hana Mazurová (13) a Veronika Stachová (12).

A právě začátečnická kategorie se stala pro SVČ Klíč FM nejúspěšnější, když děvčata hladce proplula kvalifikací do finále. Finále samotné již tak snadné nebylo, ale Hana s Veronikou vybojovaly na své turnajové premiéře zlatou medaili. Za sebou nechaly čtveřici hráček z Bystřice, které obsadily druhou a třetí příčku.

V nejvyšší kategorii pokročilých hráčů byla situace o poznání těžší. Hrálo se rychle a o smeče nebyla nouze. Z našich hráčů se více dařilo Jirkovi a Haně, kteří nakonec obsadili třetí místo. Matěj s Míšou skončili pátí. Zlatou a stříbrnou medaili si domů odnesli hráči z Českého Těšína.

Mírně pokročilí Adam a Honza se v první trojici, i přes velkou snahu, neumístili, i když kluci dali do hry maximum. Faktem je, že tato kategorie byla asi nejtěžší a nejvíce obsazená. Našim borcům chybělo trochu štěstí, zápasy prohrávali s malými rozdíly. První se zde umístila dvojice z Ostravy, za kterými následovaly další 2 dvojice z Českého Těšína.

Celá naše výprava si užila parádní den plný sportu na perfektně zorganizovaném turnaji. My všem hráčkám a hráčům děkujeme za reprezentaci našeho SVČ a města. Vítězům gratulujeme. Děkujeme rovněž pracovníkům DDM Český Těšín za dobrou organizaci turnaje.

Těšíme se na další společné sportovní zážitky.