Novinky

17.05.2019 Prázdniny ve městě 2019 | Přidejte se!

Pracujete s dětmi a mládeží ve volném čase a chcete se přidat k akci Prázdniny ve městě? Neváhejte a kontaktujte nás! Na těchto webových stránkách najdete potřebné informace a dokumenty. Uzávěrka přihlášek je 31. 5. 2019.

07.03.2019 Nabídka příměstských táborů

Vydali jsme nabídku příměstských táborů na léto 2019.

01.03.2019 Nabídka letních pobytových táborů

Vydali jsme nabídku letních pobytových táborů.

Lidé v SVČ Klíč FM

Vedení SVČ

Petra Vlkošová - ředitelka

Email: petra@klicfm.cz

Telefon: 558 111 760

Mobil: 731 167 721

Patrik Siegelstein - zástupce statutárního orgánu

Email: patrik@klicfm.cz

Telefon: 558 111 761

Mobil: 732 646 125

Renáta Zahurská - asistentka vedení organizace, vedoucí úseku THP

Email: renata@klicfm.cz

Telefon: 558 434 154

Mobil: 732 383 131

Pedagog volného času

Veronika Bortlová - pedagog volného času

Email: veronika@klicfm.cz

Telefon: 558 111 765

Mobil: 731 167 010

Linda Hořáková - pedagog volného času

Email: linda@klicfm.cz

Mobil: 731 650 222

Jana Michaliková - pedagog ´volného času

Email: jana@klicfm.cz

Radka Kulhánková - pedagog volného času

Email: radka@klicfm.cz

Telefon: 558 111 763

Mobil: 737 421 058

Lukáš Plánička - pedagog volného času

Email: lukas@klicfm.cz

Telefon: 558 111 765

Mobil: 778 410 754

Antonín Surma - pedagog volného času

Email: tonda@klicfm.cz

Telefon: 558 111 763

Mobil: 728 855 086

Jiří Šnapka - pedagog volného času

Email: jirka@klicfm.cz

Telefon: 558 111 773

Mobil: 604 524 066

Administrativa a provoz

Věra Blinková - hlavní účetní

Email: vera@klicfm.cz

Telefon: 558 111 770

Mobil: 775 437 272

Lucie Konečná - pokladní, organizační pracovník

Email: lucie@klicfm.cz

Telefon: 558 434 525

Mobil: 731 650 223

Anna Křistková - metodik okresních soutěží, organizační pracovník

Email: anicka@klicfm.cz

Telefon: 558 111 771

Mobil: 736 740 256

Karel Havlíček - provozní

Mobil: 775 884 173

Vladislav Tichopád - provozní

Mobil: 731 080 964