Novinky

20.09.2021 Je zveřejněna nabídka kroužků a kurzů

Další kroužky a kurzy postupně doplňujeme.

13.09.2021 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám upravíme.

Sledujte nás

Lidé v SVČ Klíč FM

Vedení SVČ

Patrik Siegelstein - ředitel

Email: patrik@klicfm.cz

Telefon: 558 111 761

Mobil: 732 646 125

Petra Vlkošová - zástupce statutárního orgánu

Email: petra@klicfm.cz

Telefon: 558 111 760

Mobil: 731 167 721

Renáta Zahurská - zástupce ředitele pro provoz

Email: renata@klicfm.cz

Telefon: 558 434 154

Mobil: 732 383 131

Pedagog volného času

Veronika Bortlová - pedagog volného času

Email: veronika@klicfm.cz

Mobil: 731 167 010

Linda Hořáková - pedagog volného času

Email: linda@klicfm.cz

Mobil: 731 650 222

Jana Michaliková - pedagog volného času

Email: jana@klicfm.cz

Telefon: 558 111 765

Mobil: 732 646 127

Marie Kopidolová - pedagog volného času

Email: marie@klicfm.cz

Mobil: 736 150 088

Radka Kulhánková - pedagog volného času

Email: radka@klicfm.cz

Telefon: 558 111 763

Mobil: 737 421 058

David Plánička - pedagog volného času

Email: david@klicfm.cz

Mobil: 731 080 964

Kamila Sikorová - pedagog volného času

Email: kamila@klicfm.cz

Telefon: 558 111 765

Mobil: 778 478 818

Antonín Surma - pedagog volného času

Email: tonda@klicfm.cz

Telefon: 558 111 763

Mobil: 728 855 086

Jiří Šnapka - pedagog volného času

Email: jirka@klicfm.cz

Telefon: 558 111 773

Mobil: 604 524 066

Administrativa a provoz

Věra Blinková - hlavní účetní

Email: vera@klicfm.cz

Telefon: 558 111 770

Mobil: 775 437 272

Karel Havlíček - provozní

Mobil: 775 884 173

Lenka Kociánová - recepční, organizační pracovník

Email: lenka@klicfm.cz

Telefon: 558 111 777

Mobil: 778 421 468

Anna Křistková - metodik okresních soutěží, organizační pracovník

Email: anicka@klicfm.cz

Telefon: 558 111 771

Mobil: 736 740 256

Lucie Siegelsteinová - propagace a PR

Email: lucie.sieg@klicfm.cz

Mobil: 732 372 637

Petra Varyšová - pokladní, organizační pracovník

Email: petra.var@klicfm.cz

Telefon: 558 434 525

Mobil: 731 650 223

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.

Marketingové cookies se používají ke sledování návštěvníků na různých webech. Záměrem je zobrazovat reklamy, které jsou relevantní a poutavé pro jednotlivého uživatele, a tedy cennější pro vydavatele a inzerenty třetích stran.