Novinky

27.09.2019 Kroužky a kurzy

Kroužky a kurzy postupně zveřejňujeme a otevíráme. Startovat budou během října. Naše nabídka není nikdy kompletní, protože pro vás otevíráme stále nové kroužky a kurzy během celého roku. Sledujte naše stránky.

27.09.2019 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Lidé v SVČ Klíč FM

Vedení SVČ

Patrik Siegelstein - ředitel

Email: patrik@klicfm.cz

Telefon: 558 111 761

Mobil: 732 646 125

Petra Vlkošová - zástupce statutárního orgánu

Email: petra@klicfm.cz

Telefon: 558 111 760

Mobil: 731 167 721

Lucie Konečná - asistentka vedení organizace, pokladní

Email: lucie@klicfm.cz

Telefon: 558 434 525

Mobil: 731 650 223

Renáta Zahurská - zástupce ředitele pro provoz

Email: renata@klicfm.cz

Telefon: 558 434 154

Mobil: 732 383 131

Pedagog volného času

Veronika Bortlová - pedagog volného času

Email: veronika@klicfm.cz

Mobil: 731 167 010

Linda Hořáková - pedagog volného času

Email: linda@klicfm.cz

Mobil: 731 650 222

Jana Michaliková - pedagog volného času

Email: jana@klicfm.cz

Telefon: 558 111 765

Mobil: 732 646 127

Radka Kulhánková - pedagog volného času

Email: radka@klicfm.cz

Telefon: 558 111 763

Mobil: 737 421 058

Lukáš Plánička - pedagog volného času

Email: lukas@klicfm.cz

Telefon: 558 111 765

Mobil: 778 410 754

Kamila Sikorová - pedagog volného času

Email: kamila@klicfm.cz

Telefon: 558 111 765

Mobil: 778 478 818

Antonín Surma - pedagog volného času

Email: tonda@klicfm.cz

Telefon: 558 111 763

Mobil: 728 855 086

Jiří Šnapka - pedagog volného času

Email: jirka@klicfm.cz

Telefon: 558 111 773

Mobil: 604 524 066

Administrativa a provoz

Věra Blinková - hlavní účetní

Email: vera@klicfm.cz

Telefon: 558 111 770

Mobil: 775 437 272

Anna Křistková - metodik okresních soutěží, organizační pracovník

Email: anicka@klicfm.cz

Telefon: 558 111 771

Mobil: 736 740 256

Lucie Siegelsteinová - propagace a PR

Email: lucie.sieg@klicfm.cz

Mobil: 732 372 637

Lenka Kociánová - recepční, organizační pracovník

Email: lenka@klicfm.cz

Telefon: 558 111 777

Mobil: 778 478 818

Karel Havlíček - provozní

Mobil: 775 884 173

Vladislav Tichopád - provozní

Mobil: 731 080 964

Veronika Žváková - recepční, organizační pracovník

Email: veronika.zv@klicfm.cz

Telefon: 558 111 777