Novinky

01.09.2020 Nabídka kroužků a kurzů

Dnes jsme začali zveřejňovat nabídku kroužků a kurzů na tento školní rok. Kroužky a kurzy postupně zveřejňujeme a otevíráme. Startovat budou během září a října. Naše nabídka není nikdy kompletní, protože pro vás otevíráme stále nové kroužky a kurzy během celého roku. Sledujte naše stránky.

01.09.2020 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Jak se přihlásit do kroužku, kurzu

Jak zjistím potřebné informace o kroužku, kurzu?

 1. Věnujte pozornost organizačnímu řádu kroužků a kurzů.
 2. Vyberte si z nabídky kroužků a kurzů ten, do kterého se chcete přihlásit a kliknutím na bílou šipku v zeleném čtverečku (vpravo) jej otevřete.
 3. Nyní si můžete přečíst detailní informace o kroužku, kurzu. Věnujte pozornost ceně, délce trvání a typu zápisného kroužku, kurzu, protože údaje, které vidíte v přehledu všech, mohou být orientační.
 4. Dobře se podívejte na typ zápisného a s ním spojenu délku trvání kroužku, kurzu. V nabídce jsou kroužky, kurzy s možností splátkování ročního zápisného. V tomto případě se hlásíte na celou dobu trvání kroužku, kurzu, ale zápisné nám můžete uhradit ve splátkách. Splátku nelze neuhradit z důvodu opuštění kroužku, kurzu.
 5. U každého kroužku, kurzu je uveden kontakt na zodpovědného pracovníka SVČ Klíč FM, který má danou aktivitu na starosti. Tento Vám rád a ochotně podá veškeré další informace, zodpoví Vaše dotazy.
 6. Vyhovuje-li Vám tento kroužek, kurz, přejděte k přihlášení.

Jak se mohu přihlásit do kroužku, kurzu?

Přihlášku do kroužku, kurzu můžete podat několika způsoby:

Online

Máte-li na našich webových stránkách před sebou detail některého kroužku, kurzu, do kterého se chcete přihlásit, klikněte vpravo dole na tlačítko Chci se přihlásit online. Dále postupujte dle instrukcí níže.

 1. Aby bylo možné zájemce (dítě nebo dospělého) přihlásit do kroužku / kurzu, musí již mít registraci v naší evidenci (účast v některém z kroužků nebo kurzů v minulých letech, účast na táboře či prázdninovém programu). Pokud registraci ještě nemá, je třeba se přihlásit osobně v SVČ Klíč FM nebo telefonicky či emailem.
 2. V případě, že již máte registraci v naší evidenci, pokračujte dalším krokem - zaslat heslo pro přihlášení. Pozor, pokud jste při registraci neuvedli emailovou adresu nebo je adresa chybná, přihlášení nebude možné! V takovém případě prosím kontaktujte SVČ Klíč FM.
 3. Po obdržení hesla pro přihlášení se můžete v tomto formuláři přihlásit do kroužku / kurzu, který máte vybraný. Systém vám nabídne přihlášení těch osob, které jsou u nás registrované na vámi zadanou emailovou adresu. Po vyplnění dalších potřebných údajů a odeslání požadavku dostanete potvrzovací email o přijetí vašeho požadavku. Pozor - v tomto kroku se ještě nejedná o závaznou přihlášku! Přijaté požadavky vyřizují pracovníci SVČ zpravidla do dvou pracovních dnů, o výsledku vás budeme informovat emailem.
 4. V případě, že bude vaše přihláška přijata, dostanete pokyny k platbě a případné další informace. Platbu proveďte podle pokynů v závazné přihlášce.
 5. Pokud by z nějakého důvodu nebylo možné vašemu požadavku vyhovět (např. nedostačující kapacita či naopak nízká naplněnost), budeme vás rovněž informovat.
 6. Jestliže nedostanete do dvou pracovních dnů emailem žádnou informaci, prosíme, kontaktujte SVČ Klíč FM nejlépe telefonicky, abychom mohli věc dořešit.

Osobně v SVČ Klíč FM

 1. Navštivte nás v některé z budov SVČ Klíč FM osobně.
 2. Sdělte nám, že byste se rádi přihlásili na některou z aktivit, které nabízíme a my se již o vše postaráme.
 3. V budově A na ulici Pionýrů 767 v Místku se můžete přihlásit od pondělí do pátku od 8:00 do 19:00 hodin (v měsíci září 2012 od 8:00 do 17:30 hodin).
 4. V Rodinném centru Klíček na ulici Slezská 749 ve Frýdku dle aktuálního provozu.
 5. Budova B se nachází vedle budovy A.

Telefonicky

 1. Zavolejte nám na některé z uvedených telefonních čísel.
 2. Sdělte nám, že byste se rádi přihlásili na některou z aktivit, které nabízíme a my se již o vše postaráme.

 

V případě, že potřebujete jakékoliv další informace, máte dotazy, náměty, připomínky, něco Vám nefunguje apod., kontaktujte nás, budeme rádi a pomůžeme Vám.