Novinky

20.09.2021 Je zveřejněna nabídka kroužků a kurzů

Další kroužky a kurzy postupně doplňujeme.

13.09.2021 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám upravíme.

Nový kroužek | Rozmarýnek | Pojďte tvořit přírodu!

04.10.2021

Pěstování rostlin, založení akvária, výrobky z přírodních materiálů…. To vše je „Rozmarýnek“, nový kroužek, který v říjnu právě začíná! O přírodě si ovšem nebudeme pouze vykládat, přírodu budeme tvořit a z přírody budeme tvořit. Ukážeme si, jak se stát její součástí. Do tohoto kroužku se můžeš přihlásit kdykoliv v průběhu školního roku.

Cílem kroužku „Rozmarýnek“ je přiblížit dětem přírodu a budovat k ní vztah. V kroužku si ovšem nebudeme o přírodě jen vyprávět a ukazovat si obrázky. My budeme přírodu tvořit. Vypěstujeme pokojové i venkovní rostliny, vytvoříme si vlastní herbář, který budeme doplňovat poznatky z našich cest do okolí Frýdku-Místku. Společnými silami založíme nové akvárium a zblízka prozkoumáme vodní svět. Nebude chybět ani tvoření. Vyrobíme si vlastní květináče, seznámíme se s technikou drhání a naučíme se pracovat s mnoha zajímavými přírodninami – od dřeva po včelí vosk.

Do většiny kroužků SVČ Klíč FM se mohou účastníci hlásit kdykoliv v průběhu školního roku. Cenu kroužku upravíme. Do každého kroužku se můžete přijít nezávazně podívat, absolvovat schůzku. Nebude-li se vám líbit, nebudete nic platit.

Těšíme se na Vás.