Novinky

01.03.2021 O jarních prázdninách máme zavřeno

Od 1.do 7. 3. probíhá v organizaci celozávodní dovolená.

19.02.2021 Příměstské tábory 2021

Zveřejnili jsme nabídku letních příměstských táborů

04.02.2021 Letní pobytové tábory

Zveřejnili jsme nabídku letních pobytových táborů

Testování dětí na pobytových a příměstských táborech

23.06.2021

Vážení rodiče, zákonní zástupci.

V pondělí 21. 6. 2021 Vláda ČR definitivně rozhodla o testování dětí, které se účastní táborů. Naše organizace tedy nastavila parametry pro testování tak, abychom vaše děti maximálně chránili. Ve spolupráci s Nemocnicí FM vám nabízíme PCR testování v termínech, které jsou určeny pouze pro účastníky táborů SVČ Klíč FM. V těchto dnech všem účastníkům táborů zasílám informace.


Pravidla platí pro pobytové i příměstské tábory s tím, že na příměstských táborech vyžadujeme pouze jeden test na začátku tábora dle pravidel, která platí pro pobytové tábory.

Děti, které se před odjezdem prokážou negativním PCR testem, se nebudou na táborech muset testovat každých sedm dní. Pro vyhnutí se opakovanému testování přitom nebude nutné, aby se PCR testem prokázali všichni účastníci tábora, jak minulé pondělí schválila vláda. Přetestování bude po sedmi dnech povinné jen u dětí, které před odjezdem podstoupily antigenní test nebo samotest na místě.


Co platí?

Před nástupem na letní tábor mají povinnost děti splnit jednu z podmínek OTN (očkování-test-nemoc):
 1. 22 dnů po první dávce očkování (certifikát stažený z portálu ocko.uzis.cz),
 2. PCR test starý max. 7 dní,
 3. antigenní test starý max. 3 dny (přetestování každých 7 dní),
 4. samotest provedený na místě (přetestování každých 7 dní),
 5. potvrzení o testu ze školy, případně čestné prohlášení (přetestování každých 7 dní),
 6. testovat se vůbec nebudou muset ti, co předloží doklad o prodělané nemoci nebo o očkování.

Jak se otestovat?

Nemáte-li některou výjimku z testování, které jsou uvedeny výše v tomto dokumentu, musí se účastník tábora prokázat negativním testem. Máte následující možnosti:
 1. Účastník se nechá otestovat v kterémkoliv odběrném místě PCR testem (stáří testu max. 7 dní před odjezdem na tábor), stáhne si certifikát a nemusí se již po 7 dnech znovu testovat. 2 x PCR test měsíčně je zdarma.
 2. Účastník využije naší nabídky ve spolupráci s Nemocnicí FM a nechá se otestovat PCR testem na námi nabídnutém místě a v nabídnutém termínu, stáhne si certifikát a nemusí se již po 7 dnech znovu testovat. 2 x PCR test měsíčně zdarma. ČLÁNEK ZDE.
 3. Účastník se nechá otestovat v kterémkoliv odběrném místě AG testem (stáří testu max. 3 dny před odjezdem na tábor), stáhne si certifikát a po 7 dnech jej znovu otestujeme na táboře naším AG testem. 4 x AG test měsíčně zdarma + za test uhradíte při odjezdu cca 50,- Kč.
 4. Účastník se otestuje naším AG testem před námi před odjezdem a znovu jej otestujeme po 
 5. 7 dnech na táboře. V tomto případě je třeba, abyste na místo odjezdu dorazil o cca 30 minut dřív. Za 2 AG testy uhradíte při odjezdu cca 100,- Kč.

Nabídka testování dětí ve spolupráci s Nemocnicí FM.

Mgr. Patrik Siegelstein, ředitel


Dokument v PDF formátu najdete zde: LT 2021 - Testování dětí