Novinky

01.03.2021 O jarních prázdninách máme zavřeno

Od 1.do 7. 3. probíhá v organizaci celozávodní dovolená.

19.02.2021 Příměstské tábory 2021

Zveřejnili jsme nabídku letních příměstských táborů

04.02.2021 Letní pobytové tábory

Zveřejnili jsme nabídku letních pobytových táborů

Prázdniny ve městě | Výzva k účasti

26.03.2021 Středisko volného času Klíč a Statutární město Frýdek-Místek opět připravují pro děti a mládež prázdninový program s názvem „Prázdniny ve městě“. V současné době čekáme na vývoj epidemiologické situace v ČR. Chceme však být připraveni.
 
Jedná se o soubor programů pro všechny děti, které tráví prázdniny nebo jejich část ve městě. Prázdninový program nabízí různé volně přístupné aktivity nabízející pestré využití volného času (např.: pohybové aktivity, výtvarné dílny, hry, soutěže, turnaje, deskové hry, ukázky tábornických dovednosti, výlety, exkurze a další). Na akci spolupracují vedle SVČ Klíč FM další subjekty, které se zabývají volným časem dětí a mládeže.
 
Nabízené aktivity probíhají vždy ve všední prázdninové dny převážně v dopoledních hodinách. Akce, které jsou součástí programu „Prázdniny ve městě“, jsou pro zájemce díky finanční podpoře města zdarma. Poplatek za účast na akcích se vybírá pouze výjimečně v odůvodněných případech.
 
Na základě velmi dobré spolupráce s organizacemi ve Frýdku-Místku, Vám nabízíme možnost zapojit se do prázdninového programu. Jednotlivé organizace (NNO, sportovní oddíly, zájmová sdružení apod.), které mají zájem se této velké prázdninové akce zúčastnit a nabídnout dětem a mládeži zajímavý program, kontaktujte prosím, SVČ Klíč FM.
 
V loňském roce jsme společně zvládli připravit atraktivní programy a zároveň dodržet řadu bezpečnostních požadavků. Pevně věříme, že i letošní léto našim dětem zpříjemníme.
 
Podrobnější informace o podmínkách účasti, termínech, přihláškách apod. můžete získat na níže uvedených kontaktech.
 
Uzávěrka přihlášek je 1.6.2021

PVM 2021 | Přihláška pro organizátory 
PVM 2021 | Pokyny pro organizátory 
 
Kontakt:
Středisko volného času Klíč, příspěvková organizace
Recepce | Telefon: 558 111 777, 778 421 468 | E-mail: prihlasky@prazdninyvemeste.cz