Novinky

01.09.2020 Nabídka kroužků a kurzů

Dnes jsme začali zveřejňovat nabídku kroužků a kurzů na tento školní rok. Kroužky a kurzy postupně zveřejňujeme a otevíráme. Startovat budou během září a října. Naše nabídka není nikdy kompletní, protože pro vás otevíráme stále nové kroužky a kurzy během celého roku. Sledujte naše stránky.

01.09.2020 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Prázdniny ve městě skončily | Za hrací plán dostanete dárek

07.09.2020 7. 9. 2020 oficiálně končí celolprázdninová akce „Prázdniny ve městě“. Kvůli koronavirové situaci letos nepořádáme oblíbenou akci „Ahoj, prázdniny!“, na které jste mohli vyměnit hrací plány za odměny a získali jste nabídku kroužků a volnočasových aktivit. Hrací plány si odteď můžete vyměnit za odměny v SVČ Klíč FM a nabídku volnočasových aktivit najdete na webu SVČ Klíč FM.

Každoročně ukončujeme celoprázdninovou akci „Prázdniny ve městě“ slavnostně. Kvůli nynější epidemické situaci ji ovšem nepořádáme. Ale nezoufejte, své plány si za drobné odměny vyměnit můžete a nabídku kroužků a dalších aktivit najdete na našich webových stránkách. Přinesete-li své hrací plány do SVČ Klíč FM na ulici Pionýrů 767 (budova A), obdržíte na recepci dárek. Můžete přijít celé září ve všední dny od 8:00 do 19:00 hodin.

Tak neváhejte a přijďte, těšíme se na vás!