Novinky

11.02.2020 Letní pobytové tábory

Dnes jsme zveřejnili nabídku letních pobytových táborů.

27.09.2019 Kroužky a kurzy

Kroužky a kurzy postupně zveřejňujeme a otevíráme. Startovat budou během října. Naše nabídka není nikdy kompletní, protože pro vás otevíráme stále nové kroužky a kurzy během celého roku. Sledujte naše stránky.

27.09.2019 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

KORONAVIRUS | AKTIVITY ZRUŠENY

10.03.2020 Vážení klienti.

Na základě rozhodnutí Vlády ČR o uzavření škol ruším veškeré výchovně vzdělávací a volnočasové aktivity. V souladu s nařízením nebudou od středy 11. 3. 2020 do odvolání probíhat žádné aktivity, které organizuje Středisko volného času Klíč.

Opatření se týká se kroužků, kurzů, víkendových akcí, školních akcí apod. Ruším veškeré aktivity bez rozdílu věku účastníků a bez rozdílu místa konání jednotlivých aktivit.

Opatření má, dle dosavadních vyjádření členů vlády, trvat asi 2 týdny. Prosím, sledujte naše stránky, kde Vás budeme dále informovat o průběhu opatření.

Dnes Vláda ČR rozhodla, kvůli šíření koronaviru Evropou, uzavřít školy. Je logické, aby se děti a další účastníci nescházeli odpoledne v kroužcích a o víkendech na akcích, nemají-li přicházet do kontaktu ve školách. Jenom v kroužcích a kurzech se v případě našeho střediska volného času jedná cca o 2 000 účastníků týdně, tedy několik stovek denně. Mnoho účastníků je také zapsaných na další akce a aktivity, které nabízíme.

SVČ Klíč FM je nadále v provozu. Otevírací doba se nemění. Jsme Vám k dispozici na telefonech, osobně, elektronicky. Můžete se přihlašovat na tábory, vyřizovat objednávky apod.

Aktivity, u kterých je to možné (typicky kroužky a kurzy), budou nahrazeny. Za aktivity, u kterých není možná náhrada v jiném termínu, Vám vrátíme uhrazené zápisné v plné výši. Uděláme to automaticky, nemusíte nás o vrácení peněz žádat.

V případě dotazů nebo potřeby dalších informací nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Za celý tým Klíče Vám musím sdělit, že nás tato situace mrzí, nicméně věříme, že toto opatření je oprávněné, a že se situace ohledně koronaviru brzy a úspěšně vyřeší.


Mgr. Patrik Siegelstein, ředitel SVČ Klíč FM