Novinky

01.09.2020 Nabídka kroužků a kurzů

Dnes jsme začali zveřejňovat nabídku kroužků a kurzů na tento školní rok. Kroužky a kurzy postupně zveřejňujeme a otevíráme. Startovat budou během září a října. Naše nabídka není nikdy kompletní, protože pro vás otevíráme stále nové kroužky a kurzy během celého roku. Sledujte naše stránky.

01.09.2020 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Divadelní skupina Štronzo měla soustředění

10.12.2019 V listopadu proběhlo divadelní soustředění skupiny „Štronzo“ našeho divadelního souboru „Před oponou“. Během soustředění si herci znovu procvičili svou stávající hru „Čistě naše věc“ a začali pracovat na nové hře. Opět autorské a opět temné a plné emocí.

Do divadelní hry opět vstoupili dva noví členové Terka a Sam, kteří si už ve Štronzu zahráli v uplynulých měsících. Nejsou to však jediné změny. Jedna členka, Adri, ze souboru odešla a my ji touto cestou chceme poděkovat za to, že tu s námi byla.

Prostory v Rodinném centru Klíček na Slezské spolu s hromadou jídla, hudby a zábavy nám poskytly ideální zázemí pro tvůrčí myšlenky při tvorbě nové hry. Nové představení tedy bude opět temné a plné emocí. I tentokrát se bude jednat o autorskou hru náročnou na zpracování. Jak je známo, Štronzo si pochutnává na citlivých tématech, jež mají obecenstvu co dát. A my doufáme, že letos Vám kromě hry nabídneme i její knižní vydání.

Chcete se i vy věnovat divadlu? Přijďte k nám do některého z divadelních kroužků.

Divadelní soubor „Štronzo“ je součástí divadelního uskupení „Před oponou“, které působí ve Středisku volného času Klíč. Divadelníci jsou rozdělení do čtyř souborů dle věku a zkušeností. Jedná se o soubory „Oponka“, „Kašpárci“, „Masky“ a „Štronzo“. Divadelní kroužky mohou v SVČ Klíč FM navštěvovat děti od 5 do 18 let.

Fotografie ze soustředění najdete ZDE.