Novinky

27.09.2019 Kroužky a kurzy

Kroužky a kurzy postupně zveřejňujeme a otevíráme. Startovat budou během října. Naše nabídka není nikdy kompletní, protože pro vás otevíráme stále nové kroužky a kurzy během celého roku. Sledujte naše stránky.

27.09.2019 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Nejmenší u nás mají na růžích ustláno

08.10.2019 SVČ Klíč nabízí kroužky i pro předškoláky. Našim nejmenším nabízíme např. výtvarné, pohybové či taneční aktivity, ale hrají i divadlo. První lekce jsou již zahájeny, své děti však můžete přihlásit po celý školní rok.

V nabídce jsou dopolední i odpolední kurzy. Novinkou je otevřená výtvarná dílna Barvička, která je každý čtvrtek od 15:30 - 16:30 hodin. Tato dílna je určena dětem ve věku 3–4 roky a rodiče jsou vítáni. Nemusíte ji navštěvovat pravidelně. Přijít můžete kdykoli máte čas a chuť.

Tanečníci navštěvují naši taneční skupinu Dance 4 Fun v kategoriích Baby Hobby a Baby Závodní. Ze světa sportu nabízíme rovnou tři kroužky Malých sportovců a nově pohybový kroužek pro rodiče s dětmi Hopsalínek. Máte doma malého umělce? I na tyhle děti jsme mysleli a připravili divadelní kroužek Oponku a estetické kroužky Keramiku a Výtvarníček.

Program připravený pro předškolní děti je pestrý, zábavný a dynamický, vytvořen přímo pro jejich věkovou kategorii. Nechybí v něm čas na skotačení a hraní her, které mají děti rády. Zároveň je však jednoduchý, aby ho všichni zvládli.

Jednotlivé kroužky a kurzy zveřejňujeme postupně tak, jak se nám daří domlouvat termíny s jejich lektory. Nabídku kroužků a kurzů doplňujeme v průběhu celého školního roku, nezapomeňte tedy kontrolovat naše webové stránky.

Na fotografie se můžete podívat ZDE.

Nabídku kroužků a kurzů najdete ZDE.