Novinky

17.05.2019 Prázdniny ve městě 2019 | Přidejte se!

Pracujete s dětmi a mládeží ve volném čase a chcete se přidat k akci Prázdniny ve městě? Neváhejte a kontaktujte nás! Na těchto webových stránkách najdete potřebné informace a dokumenty. Uzávěrka přihlášek je 31. 5. 2019.

07.03.2019 Nabídka příměstských táborů

Vydali jsme nabídku příměstských táborů na léto 2019.

01.03.2019 Nabídka letních pobytových táborů

Vydali jsme nabídku letních pobytových táborů.

Děti z Dance 4 Fun tancovaly rodinám

22.05.2019 V neděli 19.5.2019 pozvali tanečnice a tanečníci z Dance 4 Fun své rodinné příslušníky a přátele do sportovní haly 6. ZŠ na taneční vystoupení. Celý program byl věnován právě rodinám k příležitosti Dne rodiny.

Letošní ročník této akce se nesl v duchu rodinné atmosféry. Diváci mohli shlédnout všechny taneční choreografie našich dětí, které se během tohoto školního roku naučily, a se kterými soutěží na tanečních soutěžích. Dále byl pro diváky připraven bohatý program v podobě sól a duo vystoupeních, básniček a písniček pro naše nejbližší. Krásným okamžikem celého programu byla společná diskotéka, kdy na taneční parket přišli všichni rodiče a tancovali s dětmi. Po společném tanci jim děti předaly vlastnoručně vyrobené dárky.

Program završilo vystoupení všech dětí najednou. Společnou taneční choreografii nacvičily děti se svými trenérkami. Diváci tak shlédli na tanečním parketě v jeden moment všechny věkové kategorie našich tanečníků. Jako překvapení si každé dítě z akce odneslo medaili za taneční sezónu 2018-2019.

Podpora rodinného života je pro SVČ Klíč FM velmi důležitá. Proto naše organizace celou akci plně podpořila. Program tak byl pro všechny diváky zdarma.

Fotografie z akce najdete ZDE.