Novinky

11.02.2020 Letní pobytové tábory

Dnes jsme zveřejnili nabídku letních pobytových táborů.

27.09.2019 Kroužky a kurzy

Kroužky a kurzy postupně zveřejňujeme a otevíráme. Startovat budou během října. Naše nabídka není nikdy kompletní, protože pro vás otevíráme stále nové kroužky a kurzy během celého roku. Sledujte naše stránky.

27.09.2019 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Prázdniny ve městě 2019 | Přidejte se!

17.05.2019 Prázdniny ve městě tvoří soubor programů pro všechny děti, které tráví prázdniny nebo jejich část ve městě. Hlavními organizátory akce jsou Statutární město Frýdek-Místek a Středisko volného času Klíč ve Frýdku-Místku. V roce 2019 pořádáme již 14. ročník. Chcete se i vy přidat k organizátorům akce? Kontaktujte nás.
 
Na letošní letní prázdniny bude opět připraveno 50 akcí, které budou obsahovat různé volně přístupné aktivity, nabízející pestré využití volného času (např.: pohybové aktivity, výtvarné dílny, hry, soutěže, turnaje, deskové hry, ukázky tábornických dovedností, výlety, exkurze a další.). Svou nabídku akcí rozšíří i naše SVČ Klíč. Přineseme vám nově legorobotiku, divadelní workshopy, kuchařské akce a další.
 
Pracujete s dětmi a mládeží ve volném čase a chcete se přidat k akci Prázdniny ve městě? Neváhejte a kontaktujte nás! Pod článkem nebo těchto webových stránkách najdete potřebné informace a dokumenty. Uzávěrka přihlášek je 31. 5. 2019.

Kontakty pro více informací a přihlášky:
Mgr. Petra Vlkošová
E-mail: prihlasky(zavináč)prazdninyvemeste.cz
Telefon: 731 167 721, 558 111 760
 
Nabízené aktivity probíhají ve všední prázdninové dny převážně v dopoledních hodinách. Program financuje Statutární město Frýdek-Místek. Akce, které jsou součástí programu „Prázdniny ve městě“, jsou pro děti zdarma.
 
Na akci spolupracují vedle Střediska volného času Klíč další subjekty, které se zabývají volným časem dětí a mládeže ve Frýdku-Místku. Tito organizátoři připravují jednotlivé akce.
 
Máte-li zájem se k akci přidat a také pro děti něco o prázdninách připravit, kontaktujte nás.

Dokumenty pro organizátory:
Pokyny pro organizátory 
Přihláška akce do programu PVM 
Výzva organizacím