Novinky

17.05.2019 Prázdniny ve městě 2019 | Přidejte se!

Pracujete s dětmi a mládeží ve volném čase a chcete se přidat k akci Prázdniny ve městě? Neváhejte a kontaktujte nás! Na těchto webových stránkách najdete potřebné informace a dokumenty. Uzávěrka přihlášek je 31. 5. 2019.

07.03.2019 Nabídka příměstských táborů

Vydali jsme nabídku příměstských táborů na léto 2019.

01.03.2019 Nabídka letních pobytových táborů

Vydali jsme nabídku letních pobytových táborů.

Prázdniny ve městě 2019 | Přidejte se!

17.05.2019 Prázdniny ve městě tvoří soubor programů pro všechny děti, které tráví prázdniny nebo jejich část ve městě. Hlavními organizátory akce jsou Statutární město Frýdek-Místek a Středisko volného času Klíč ve Frýdku-Místku. V roce 2019 pořádáme již 14. ročník. Chcete se i vy přidat k organizátorům akce? Kontaktujte nás.
 
Na letošní letní prázdniny bude opět připraveno 50 akcí, které budou obsahovat různé volně přístupné aktivity, nabízející pestré využití volného času (např.: pohybové aktivity, výtvarné dílny, hry, soutěže, turnaje, deskové hry, ukázky tábornických dovedností, výlety, exkurze a další.). Svou nabídku akcí rozšíří i naše SVČ Klíč. Přineseme vám nově legorobotiku, divadelní workshopy, kuchařské akce a další.
 
Pracujete s dětmi a mládeží ve volném čase a chcete se přidat k akci Prázdniny ve městě? Neváhejte a kontaktujte nás! Pod článkem nebo těchto webových stránkách najdete potřebné informace a dokumenty. Uzávěrka přihlášek je 31. 5. 2019.

Kontakty pro více informací a přihlášky:
Mgr. Petra Vlkošová
E-mail: prihlasky(zavináč)prazdninyvemeste.cz
Telefon: 731 167 721, 558 111 760
 
Nabízené aktivity probíhají ve všední prázdninové dny převážně v dopoledních hodinách. Program financuje Statutární město Frýdek-Místek. Akce, které jsou součástí programu „Prázdniny ve městě“, jsou pro děti zdarma.
 
Na akci spolupracují vedle Střediska volného času Klíč další subjekty, které se zabývají volným časem dětí a mládeže ve Frýdku-Místku. Tito organizátoři připravují jednotlivé akce.
 
Máte-li zájem se k akci přidat a také pro děti něco o prázdninách připravit, kontaktujte nás.

Dokumenty pro organizátory:
Pokyny pro organizátory 
Přihláška akce do programu PVM 
Výzva organizacím