Novinky

07.03.2019 Nabídka příměstských táborů

Vydali jsme nabídku příměstských táborů na léto 2019.

01.03.2019 Nabídka letních pobytových táborů

Vydali jsme nabídku letních pobytových táborů.

Proběhla hra Znáš své město?

06.11.2018 V sobotu 20. října 2018 se v SVČ Klíč FM, budově B, sešli děti a jejich rodinní příslušníci, kteří si chtěli zahrát hru s názvem „Znáš své město?“. Ve hře každé družstvo obdrželo přes mobilní aplikace WhatsApp a Messenger 47 fotek více či méně známých míst ve městě Frýdek-Místek. Úkolem každého družstva bylo tato místa najít a vyfotit.

Akce začala prezencí družstev a po ní hned následovalo vysvětlování pravidel. Za každé vyfocené místo byl jeden bod a za každých 8 nalezených míst jeden bod navíc. A pak už družstva vyrazila na 120minutové hledání míst.

Během hry družstva poznala místa ve městě, o kterých vůbec nevěděla, a to i přesto, že kolem nich mnozí chodí skoro každý den. Kolem dvanácté hodiny byly vyhlášeny výsledky a předány odměny nejlepším třem družstvům.

A kdo nafotil nejvíce míst? Celkem 34 míst našlo družstvo Ester Hozákové a Tatiany Mohylové, které doplňovali jejich rodinní příslušníci. Na druhém místě se ziskem 31 míst se umístili Jiří Židek s Pavlem Vnukem. Třetí místo za 30 míst získaly Natálie Nytrová s Nikol Březinovou.

Ohlas všech zúčastněných byl velký, hra se moc líbila. Koncem jara 2019 připravíme další kolo s menšími změnami.

Fotografie z akce najdete ZDE.