Novinky

11.02.2020 Letní pobytové tábory

Dnes jsme zveřejnili nabídku letních pobytových táborů.

27.09.2019 Kroužky a kurzy

Kroužky a kurzy postupně zveřejňujeme a otevíráme. Startovat budou během října. Naše nabídka není nikdy kompletní, protože pro vás otevíráme stále nové kroužky a kurzy během celého roku. Sledujte naše stránky.

27.09.2019 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Stalo se | NERF víkend

09.10.2018 Poslední víkend v září proběhla na turistické základně Višňovka ve Vyšních Lhotách další NERF víkend. Na této akci jsou děti prostřednictvím aktivit a her s velmi populárními NERF pistolemi na pěnové náboje vedeni k pohybu, spolupráci a logickému myšlení.

Počasí účastníkům akce přálo, a proto většinu času strávili hrami na zahradě a v lese. Děti byly rozděleny do týmů a vybaveni Nerf pistolemi. Měly za úkol zasáhnout terč soupeřícího týmu, obsazovat mety a mnoho dalšího. Tyto hry vyžadovaly kromě velkého pohybového nasazení, také volbu správné strategie, a to především týmové strategie. Mimo to si také děti vyzkoušely běh na bungee laně a míčové hry.

Dalším bodem programu byl výšlap na horu Prašivou. Na této cestě plnili účastnici různé drobné úkoly. Na vrcholu pak využili místní hřiště s herními prvky a zazávodili si ve štafetovém běhu s padákem.

Pro odpočinutí si od všeho toho běhání a soutěžení, přišla také na řadu výroba dřevěných autíček, náklaďáků, tanků a letadel. Každý si vybral různá dřívka a pomocí brusného papírů je opracoval, slepil a smontoval dle své fantazie. Poté je pomocí fixů nabarvil, přišrouboval kola a vznikla tak krásná, originální vozidla všeho druhu.
Celkově se víkend velmi vydařil, děti se bavily, něco nového se naučily a v budoucnu se mohou opět těšit na další podobnou akci.

Na další víkenodvý pobyt na Višňovce se mohou děti čeká již v listopadu. V termínu 3. - 4. 11. 2018 je pro ně připraven Technický víkend, na kterém se naučí například naprogramovat robota.

Podrobnosti o akci Technický víkend najdete ZDE.

Fotografie z akce najdete ZDE.