Novinky

11.02.2020 Letní pobytové tábory

Dnes jsme zveřejnili nabídku letních pobytových táborů.

27.09.2019 Kroužky a kurzy

Kroužky a kurzy postupně zveřejňujeme a otevíráme. Startovat budou během října. Naše nabídka není nikdy kompletní, protože pro vás otevíráme stále nové kroužky a kurzy během celého roku. Sledujte naše stránky.

27.09.2019 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Prázdniny ve městě byly opět úspěšné

06.09.2019 O prázdninách připravilo proběhl již 14. ročník celoprázdninového programu „Prázdniny ve městě“. Proběhlo 55 různorodých akcí, které připravilo 20 organizací, a kterých se zúčastnilo více než 2 000 dětí. Program pro občany připravilo Středisko volného času Klíč a Statutární město Frýdek-Místek, které celý program financovalo.

55 programů navštívilo přes 2 000 registrovaných dětí a desítky rodičů a prarodičů. Účastníky již tradičně nejvíce oslovilo v červenci Včelařském muzeum. Pozadu nezůstávala ani možnost navštívit frýdecké hasiče. Živo bylo i ve výtvarných dílnách v SVČ Klíč nebo v klubovně Klubu Nezbeda. Červencová část prázdnin nabídla i několik novinek. Ty přinesly specializované programy, určené předem stanovenému počtu účastníků. Okamžitě byly obsazeny programy s legorobotikou nebo tvoření v keramické dílně.

Srpnová nabídka byla také pestrá. I zde čekaly děti novinky jako například Prázdninové kuchtění nebo Výroba domácí kosmetiky, opět keramické tvoření a legorobotika. Největší úspěch sklidily aktivity nízkoprahových klubu Pramínek a U-kryt, lískoveckých hasičů, oddílu kynologie SKP policie nebo skautů střediska Kruh.

Velký dík patří dvacítce pořadatelských organizací, které nabídly skvělé prázdninové zážitky pro děti a často i pro jejich rodiče či prarodiče.

Díky finanční podpoře Statutárního města Frýdek-Místek byly opět všechny akce pro děti zdarma.