Novinky

24.10.2018 Podzimní prázdniny

29. - 30. 10. 2018 jsou podzimní prázdniny. V tyto dny se nekonají kroužky a provoz v SVČ Klíč FM je omezen do 17:00 hodin.

Stalo se | Sobota pro princezny | V rozkvětu

23.04.2018 V sobotu 14. dubna se sešlo jedenáct malých princezen v našem Rodinném centru Klíček, kde proběhla další Sobota pro princezny.

Dopoledne se neslo ve znamení jarního kreativního tvoření. A věřte, že děvčátka byla moc šikovná. Venku všechno začalo rozkvétat a nám budou rozkvétat prádelní šňůry. Ozdobily jsme si totiž dřevěné kolíčky motivem květin. Dále jsme pokračovaly a rozvíjely tiskařské a kreativní dovednosti. Vznikla originální prostírání, která potěší nejednu domácnost.

Obědovým překvapením byla netradičně pizza, ze které měla radost nejedna princezna. Pořádně jsme se najedly a posilnily. Krásného počasí by bylo škoda nevyužít ke sportovním hrátkám, a tak jsme zamířily do parku. Průlezky, klouzačky a houpačky princezny rázem ovládly. Při návratu do Klíčku jsme pozorovaly bující jarní přírodu, obdivovaly krásy květin, o kterých jsme si povídaly a také se něco o nich nového dozvěděly.

Princezny si užily další krásnou sobotu a společně s nimi se těšíme na další setkání v květnu.

Fotografie z akce najdete ZDE.