Novinky

02.07.2018 Omezení provozu

V týdnu od 2.7. - 8. 7. je SVČ Klíč FM uzavřeno. Od 9.7. do 31.8. bude otevřeno v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin.

24.05.2018 Ochrana osobních údajů (GDPR)

V sekci INFORMACE najdete informace o ochraně osobních úajů (GDPR)

02.03.2018 Letní příměstské tábory

V sekci tábory najdete nabídku letních příměstských táborů na léto 2018.

Prázdniny ve městě 2018 jsou připraveny

27.06.2018 2. července 2018 odstartuje již 13. ročník oblíbeného prázdninového programu "Prázdniny ve městě", který připravili Středisko volného času Klíč Frýdek-Místek a Statutární město Frýdek-Místek. Opět občanům města a okolí přinášejí soubor programů pro všechny děti a mládež, které tráví prázdniny nebo jejich část ve městě.

Na tyto letní prázdniny je připraveno 50 akcí, které obsahují různé volně přístupné aktivity, nabízející pestré využití volného času (např.: pohybové aktivity, výtvarné dílny, hry, soutěže, turnaje, deskové hry a další.). Na akci budou spolupracovat vedle Střediska volného času Klíč další subjekty, které se zabývají volným časem dětí a mládeže ve Frýdku-Místku. Všechny akce jsou zdarma, díky finanční podpoře Statutárního města Frýdek-Místek.

Prázdniny ve městě v letošním roce zahájí GB Draculino akcí Brazilské Jiu-Jitsu pro děti, a to hned 2. 7. v 10:00 hodin. Dále se děti mohou těšit například na cyklo akce s městskou policií, hasičské dny, výtvarné dílny, sportovní programy a další zajímavé aktivity. Novinkou letošních Prázdnin ve městě jsou např. taneční akce skupiny moderních tanců Dance4Fun.

Celým programem Prázdniny ve městě bude účastníky provázet hrací plán (brožurka), který mohou zájemci získat ve Středisku volného času Klíč, v Turistickém informačním centru FM, na Magistrátu Statutárního města Frýdek-Místek, ale i na jednotlivých akcích. Více informací o programu se dozvíte na internetových stránkách www.prazdninyvemeste.cz. Na jednotlivých akcích získají účastníci do brožury nálepky. Na slavnostním ukončení akce, které proběhne 7. září 2018 pak mohou brožury vyměnit za malý dáreček.

Středisko volného času Klíč je příspěvková organizace, zřízená Statutárním městem Frýdek-Místek. Poskytuje širokou škálu aktivit v oblasti zájmového a neformálního vzdělávání a volnočasových aktivit pro děti, mládež i dospělé. Cílem organizace je pestrá a kvalitní nabídka aktivit, která reaguje na potřeby a zájmy klientů.