Novinky

01.09.2020 Nabídka kroužků a kurzů

Dnes jsme začali zveřejňovat nabídku kroužků a kurzů na tento školní rok. Kroužky a kurzy postupně zveřejňujeme a otevíráme. Startovat budou během září a října. Naše nabídka není nikdy kompletní, protože pro vás otevíráme stále nové kroužky a kurzy během celého roku. Sledujte naše stránky.

01.09.2020 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Začali jsme zveřejňovat novou nabídku kroužků a kurzů

01.09.2020 V této době zveřejňujeme kroužky a kurzy pro školní rok 2020/2021. Opět jsme pro vás připravili řadu zajímavých pravidelných aktivit. Nabídku stále rozšiřujeme. Mnoho kroužků zveřejníme v tomto týdnu, následně během září a října. Další kroužky a kurzy budeme přidávat i v průběhu celého školního roku. Na přihlášku do kroužku není nikdy pozdě.

Kroužky otevíráme podle toho, jak se nám daří upřesňovat termíny, ve kterých je mohou jednotliví vedoucí vést (např. čekáme, až budou mít vedoucí z řad vysokoškoláků rozvrh).

Nově jsme pro Vás zavedli možnost online plateb a rozšířili klientské centrum. Klientské centrum (e-shop) najdete na adrese https://klicfm.iddm.cz. V tomto centru můžete provádět přihlašování na všechny aktivity SVČ Klíč FM, sledovat stav přihlášek, žádat o vrácení peněz a provádět platby online, a to prostřednictvím Vaší platební karty nebo rychlých bankovních převodů tak, jak jste zvyklí v platit standardně v e-shopech.

Nedaří-li se Vám vytvořit si e-klientský účet, kontaktujte nás a my Vám pomůžeme.

Těšíme se na Vás v novém školním roce.