Novinky

11.02.2020 Letní pobytové tábory

Dnes jsme zveřejnili nabídku letních pobytových táborů.

27.09.2019 Kroužky a kurzy

Kroužky a kurzy postupně zveřejňujeme a otevíráme. Startovat budou během října. Naše nabídka není nikdy kompletní, protože pro vás otevíráme stále nové kroužky a kurzy během celého roku. Sledujte naše stránky.

27.09.2019 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Dance 4 Fun tancoval pro maminky

24.05.2018 V neděli 20. 5. 2018 proběhlo taneční vystoupení pod názvem Maminkám. Celá taneční skupina Dance 4 Fun tak popřála maminkám vše nejlepší k jejich květnovému svátku. Tribunu v hale 6. ZŠ zdobily nejen maminky, ale také tatínkové, dědečkové, sourozenci či kamarádi, kteří přišli podpořit naše děti.

Pro diváky byl připraven bohatý taneční program. Své taneční choreografie zatančily všechny taneční složky, od nejmenší skupiny mini po nejstarší skupinu juniorů. Svým rodičům se předvedly i děti z kroužku Minitanečky, které rovněž spadají pod Dance 4 Fun, a které si připravily choreografii s názvem Loupežníci.

Pro maminky bylo během programu přichystáno několik překvapení v podobě básniček či věnování kytičky jako poděkování za jejich lásku. Nechyběla ani společná diskotéka rodičů s dětmi, během které se zaplnil celý taneční parket.

Na závěr odpoledne se hala 6. ZĎ rozezněla pod rytmy všech našich tanečníků, kteří secvičili společné taneční číslo. Dětem jako překvapení zakoupilo a věnovalo Středisko volného času Klíč sportovní láhve na pití, pro dodržování správného pitného režimu na trénincích. Akce se velmi podařila a během celé akce panovala rodinná a přátelská atmosféra. Všem zúčastněným velice děkujeme.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout ZDE.