Novinky

07.03.2019 Nabídka příměstských táborů

Vydali jsme nabídku příměstských táborů na léto 2019.

01.03.2019 Nabídka letních pobytových táborů

Vydali jsme nabídku letních pobytových táborů.

Proběhla první taneční akce TS Dance 4 Fun

17.09.2017 V sobotu 16. 9. 2017 se taneční prostory v budově A SVČ Klíč FM opět zaplnily dětmi. Proběhlo Dopoledne s tancem – první akce taneční skupiny Dance 4 Fun. Akci si všichni užili, protože jak zní moto naší skupiny: Tanec je zábava!

Trenérky Veronika a Linda připravily pro děti zajímavé komponované dopoledne. Celý program postavily tak, aby si děti vyzkoušely, co vše obnáší tancování v taneční skupině, která se zabývá stylem disco dance.

Nejdříve se děti začaly učit jednotlivé části taneční choreografie, aby je potom mohly spojit v jeden celek. Po tréninku a svačince následovala malá výtvarná dílna, ve které se vyráběly tanečnice. Následovalo tolik očekávané líčení. Po nalíčení si všichni ještě několikrát zatančili celou choreografii, kterou nakonec předvedli i právě přicházejícím rodičům. Po společném focení a ukázce pro rodiče se většina dětí a rodičů šla přihlásit do taneční skupiny, aby mohli tancovat každý týden.

Chcete-li se i vy přihlásit do našich taneční kroužků, můžete. Začínáme první týden v říjnu. Nahlédněte do nabídky kroužků a kurzů. Moc se na vás těšíme.

Další dopoledne s tancem proběhne v neděli 1. 10. 2017, nese název Zootropolis a je opět zdarma. Tentokrát je určeno našim nejmenším tanečníkům ve věku od 4 do 6 let. Více najdete ZDE.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout ZDE.

Podrobnosti o kroužcích a možnost přihlášení se získáte na níže uvedených odkazech. Všechny kroužky disco dance pro děti se otevřou:

Disco Dance Mini
Disco Dance Děti Mladší
Disco Dance Děti Starší
Disco Dance Junioři

Minitanečky 01
Minitanečky 02
Minitanečky 03

Disco Dance pro dospělé
Tancování rodičů s dětmi