Novinky

24.05.2018 Ochrana osobních údajů (GDPR)

V sekci INFORMACE najdete informace o ochraně osobních úajů (GDPR)

02.03.2018 Letní příměstské tábory

V sekci tábory najdete nabídku letních příměstských táborů na léto 2018.

23.02.2018 Letní pobytové tábory

V sekci tábory najdete nabídku letních pobytových táborů na léto 2018.

Dance 4 Fun | V Klíči tančíme dál

04.09.2017 anec je zábava! Tak zní moto nově vzniklé taneční skupiny Dance 4 Fun. Představujeme vám nový taneční projekt SVČ Klíč FM, který je zaměřen především na Disco Dance – nabízí ovšem i další taneční aktivity. V SVČ Klíč FM jsme tak zaplnili prostor po taneční skupině Aktiv. Taneční skupina bude fungovat pod taktovkou dvou zkušených, kvalifikovaných a velmi oblíbených trenérek, kterými jsou Veronika Bortlová a Linda Hořáková, bývalé trenérky Aktivu.

Dance 4 Fun aktuálně nabízí několik typů tanečních aktivit pro zájemce ve věku od 4 do 50 let. Největší část tvoří samozřejmě Disco Dance, které mají obě trenérky v malíčku. Nyní se mohou děti hlásit do tanečních skupin Disco Dance Mini (4 – 5 let), Děti Mladší (6 – 8 let), Děti Starší (9 – 12 let) a Junioři (13 – 15 let). Tréninky budou začínat v prvním říjnovém týdnu a budou probíhat v budově A, SVČ Klíč FM a ve velké tělocvičně na Obchodní akademii v Místku. V těchto skupinách se děti budou učit správným technikám Disco Dance, budou tvořit choreografie, zúčastní se soutěží, vystoupí na veřejnosti. Děti se budou učit tancovat a poctivě trénovat, ale hlavně se u toho budou bavit, protože budeme ctít moto skupiny, že Tanec je zábava!

Taneční skupina Dance 4 Fun vám nabízí i další taneční aktivity. Pro nejmenší děti ve věku 4 – 6 let jsou připraveny Minitanečky, ve kterých děti projdou základní taneční průpravou. Nezapomněli jsme ani na dospělé. Pro ty je připraven kurz Disco Dance pro dospělé, ve kterém si dospělí zájemci mohou zvyšovat kondici formou aerobní aktivity, kterou disko tance bezesporu jsou. Rodiče s předškolními dětmi mohou navštěvovat kurz Tancování rodičů s dětmi a bavit se tak společně.

Dance 4 Fun se nyní nachází na svém začátku. Je ovšem pod vedením kvalifikovaných a velmi zkušených trenérek Veroniky Bortlové a Lindy Hořákové. Po odchodu těchto trenérek z taneční skupiny Aktiv, ve které působily cca 5 let jako externí zaměstnanci SVČ Klíč FM jsme se rozhodli, nabídnout jim zaměstnání. Jsme hluboce přesvědčeni, že takto kvalitní lidé se nemají nechat odcházet. A o jejich kvalitě svědčí desítky, možná již stovky dětí, které Veronika a Linda v taneční skupině Aktiv v Klíči vychovaly.

A proč tančit v SVČ Klíč FM? Nabízíme vám propracovaný taneční program. Všichni pedagogičtí interní i externí zaměstnanci SVČ Klíč FM musí být kvalifikovaní k práci s dětmi. Velmi dbáme na kvalitu výchovně vzdělávacího procesu, největší část pozornosti soustředíme na bezpečnost účastníků při aktivitách – pohybových zvlášť. Nabízíme vám velmi dobře zpracovanou administrativu a klientský systém evidence účastníků, plateb apod. U nás můžete například za kroužky platit v hotovosti, bankovním převodem a nově i platební kartou. Kroužky a kurzy Dance 4 Fun lze platit na 2 splátky.

Věříme, že vás naše nová aktivita zaujala, a že si s vašimi dětmi i s vámi užijeme mnoho krásných tanečních chvilek, které budou plné radosti a zábavy, protože Tanec je zábava!


Mgr. Patrik Siegelstein, zástupce statutárního orgánu


Nabídku tanečních kroužků najdete v sekci KROUŽKY A KURZY.

Přihlásit do kroužků a kurzů se můžete na následujících odkazech:

Disco Dance Mini
Disco Dance Děti Mladší
Disco Dance Děti Starší
Disco Dance Junioři

Minitanečky 01
Minitanečky 02
Minitanečky 03

Disco Dance pro dospělé
Tancování rodičů s dětmi