Hledáme novou posilu na pozici pedagoga volného času

12.12.2023

Středisko volného času Klíč, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení:

Pracovní pozice:                        Pedagog volného času
Typ pracovního úvazku:         Hlavní pracovní poměr, plný pracovní úvazek
Místo práce:                                Frýdek-Místek
Předpokládaný nástup:           1. 2. 2024 nebo dle dohody

Výběrové řízení | Pedagog volného času

Náplň práce

  • Výchovná a vzdělávací činnost pro zájmové vzdělávání a volnočasové aktivity pro děti, mládež a dospělé zájemce | hledáme pracovníka se zaměřením na děti v předškolním věku, mladší žáky a rodiče s dětmi.
  • Organizace a koordinace dohodnutých programů a akcí.
  • Administrativa spojená s výchovně vzdělávací činností.
  • Public relations a marketing.

Požadujeme
  • Úplné středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání pedagogického směru nebo příslušné doplnění vzdělání.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Znalost problematiky zájmového vzdělávání a volnočasových aktivit.
  • Znalost pedagogických a psychologických zásad volnočasových aktivit a jejich použití v praxi.
  • Zájem o sebevzdělávání a osobní rozvoj.
  • Časovou flexibilitu.
  • Samostatnost, manažerské a organizační schopnosti.
  • Komunikativnost a kreativitu.
  • Znalost práce na PC.
  • Schopnost pracovat v týmu.
  • Základní ekonomické znalosti (sestavení rozpočtu a jeho vyúčtování).
  • Právní vědomí.
  • Dobrou znalost českého jazyka.

Výhodou
  • Zkušenosti či studium v oblasti využívání volného času a v oblasti zájmového vzdělávání.
  • Zkušenosti z prací na projektech.
  • Znalost cizího jazyka.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme
  • Zajímavou a tvořivou práci v organizaci s tradicí a dobrým jménem.
  • Práci v týmu skvělých spolupracovníků.
  • Možnost seberealizace a osobního rozvoje.
  • Platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách ve znění pozdějších předpisů.
  • Benefit v podobě příspěvku na stravování (stravovací karty Sodexo).

Pracovní doba
  • Pružná pracovní doba, 40 hodin týdně.
  • Směny jsou naplánovány od 8:00 do 20:00 hodin.
  • Základní doba je určena od 10:00 do 12:00 hodin.
  • Volitelné části jsou určeny od 8:00 do 10:00 hodin a od 12:00 do 20:00 hodin.

Přihlášky do výběrového řízení
  • Přihlášky do výběrového řízení zasílejte pouze elektronicky na adresu: patrik@klicfm.cz.
  • Do předmětu zprávy uveďte: Výběrové řízení PVČ.

S přihláškou zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém, prosíme, odpovězte na následující otázky:

  1. Proč chcete pracovat ve středisku volného času?
  2. Jak vnímáte střediska volného času (potřebnost, úskalí…)
  3. Jaké jsou vaše dosavadní pedagogické zkušenosti a zkušenosti s prací s lidmi ve volném čase?
  4. Naznačte aktivity, které by mohly být za vašeho přispění realizovány.

Rozsah dopisu necháváme na vás. Umíte-li shrnout informace stručně a výstižně budeme rádi. Chcete-li se rozepsat, rádi si to přečteme. Prosíme ale o rozumný rozsah.

Uzávěrka přihlášek je 14. 1. 2024.

Přihlášky, které nebudou obsahovat veškeré výše uvedené náležitosti nebo budou doručeny po uzávěrce mohou být bez hodnocení vyřazeny.

Kontakt a informace
  • Středisko volného času Klíč, příspěvková organizace | Pionýrů 767, Frýdek-Místek
  • Mgr. Patrik Siegelstein, ředitel
  • Telefon: 732 646 125 | E-mail: patrik@klicfm.cz

Vyhrazujeme si právo na základě dodaných materiálů uchazeče nepozvat k výběrovému řízení, případně nevybrat žádného z účastníků výběrového řízení.

Ve Frýdku-Místku dne 14. 12. 2023

Technické