Novinky

01.09.2020 Nabídka kroužků a kurzů

Dnes jsme začali zveřejňovat nabídku kroužků a kurzů na tento školní rok. Kroužky a kurzy postupně zveřejňujeme a otevíráme. Startovat budou během září a října. Naše nabídka není nikdy kompletní, protože pro vás otevíráme stále nové kroužky a kurzy během celého roku. Sledujte naše stránky.

01.09.2020 Přihlášky po celý rok

Do mnoha kroužků a kurzů se můžete přihlásit po dobu celého školního roku. Cenu vám případně upravíme.

Program na pololetní prázdniny

16.01.2020 Pololetní prázdniny se neprodleně blíží, a i když jsou pouze jednodenní, připravili jsme pro vaše děti atraktivní program pro zpestření celého dne. Na konci ledna tak mají možnost navštívit dosud neprobádaný Velký svět techniky v Ostravě nebo si užít hraní zajímavých her v Klíči.

Hvězdy, civilizace, matematika, koloběh vody, fyzika… To a mnohem více se děti dozví na výletě do Světa techniky v Ostravě. Takže pokud máte doma zvědavce, který je školou povinný, neváhejte! Jako bonus nabízíme hlídání dětí od 6:30 hodin. Na akci je zajištěno celodenní stravování v podobě kompletního oběda a dvou svačin.

Nechce-li jet vaše dítě na výlet, ale nechce-li ani sedět doma, může přijít k nám do SVČ Klíč na akcí Klíč plný her. Zde si společně zahrajeme netradiční stolní hry o ceny (Stolního hokej, Stiga hokej, Air hokeje a Weykick hry).

Informace o výletu Zábavná věda najdete ZDE.
Informace o akci Klíči plný her najdete ZDE.