Novinky

07.12.2017 Poslední schůzky kroužků v budovách SVČ Klíč FM

Poslední schůzky kroužků, které probíhají v budovách SVČ Klíč FM, proběhnou v letošním roce v týdnu od 11. do 15. 12. 2017. V týdnu od 18. 12. 2017 již žádné schůzky kroužků nebudou probíhat. V plánu schůzek je s tímto volnem počítáno již od září, kroužky tedy nebudou o žádnou schůzku kráceny. V roce 2018 začnou schůzky kroužků od středy 3. 1. 2018.

05.09.2017 PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

Nyní u nás můžete platit platebními kartami, a to i bezkontaktně.

04.09.2017 NOVÉ ČÍSLO BANKOVNÍHO SPOJENÍ

Změnili jsme poskytovatele bankovních služeb, kterým je nyní Raiffeisen Bank. Dovolujeme si vás upozornit na nové číslo účtu: 150515050/5500

Lidé v SVČ Klíč FM

Vedení SVČ

Petra Vlkošová - ředitelka

Email: petra@klicfm.cz

Telefon: 558 111 760

Mobil: 731 167 721

Patrik Siegelstein - zástupce statutárního orgánu

Email: patrik@klicfm.cz

Telefon: 558 111 761

Mobil: 732 646 125

Renáta Zahurská - asistentka vedení organizace

Email: renata@klicfm.cz

Telefon: 558 434 154

Mobil: 732 383 131

Pedagog volného času

Veronika Bortlová - pedagog volného času

Email: veronika@klicfm.cz

Telefon: 558 111 765

Mobil: 731 167 010

Linda Hořáková - pedagog volného času

Email: linda@klicfm.cz

Mobil: 731 650 222

Pavla Chrobáková - pedagog volného času

Email: pavla@klicfm.cz

Telefon: 558 111 749

Mobil: 732 646 127

Radka Kulhánková - pedagog volného času

Email: radka@klicfm.cz

Telefon: 558 111 763

Mobil: 737 421 058

Lukáš Plánička - pedagog volného času

Email: lukas@klicfm.cz

Telefon: 558 111 765

Mobil: 778 410 754

Antonín Surma - pedagog volného času

Email: tonda@klicfm.cz

Telefon: 558 111 763

Mobil: 728 855 086

Pavla Svobodová - pedagog volného času

Email: pavlas@klicfm.cz

Telefon: 558 111 766

Mobil: 736 150 088

Jiří Šnapka - pedagog volného času

Email: jirka@klicfm.cz

Telefon: 558 111 773

Mobil: 604 524 066

Administrativa a provoz

Věra Blinková - hlavní účetní

Email: vera@klicfm.cz

Telefon: 558 111 770

Mobil: 775 437 272

Dagmar Surmová - pokladní, organizační pracovník

Email: dasa@klicfm.cz

Telefon: 558 434 525

Mobil: 731 650 223

Anna Křistková - metodik okresních soutěží, organizační pracovník

Email: anicka@klicfm.cz

Telefon: 558 111 771

Mobil: 736 740 256

Karel Havlíček - provozní

Mobil: 775 884 173

Vladislav Tichopád - provozní

Mobil: 731 080 964