Novinky

07.12.2017 Poslední schůzky kroužků v budovách SVČ Klíč FM

Poslední schůzky kroužků, které probíhají v budovách SVČ Klíč FM, proběhnou v letošním roce v týdnu od 11. do 15. 12. 2017. V týdnu od 18. 12. 2017 již žádné schůzky kroužků nebudou probíhat. V plánu schůzek je s tímto volnem počítáno již od září, kroužky tedy nebudou o žádnou schůzku kráceny. V roce 2018 začnou schůzky kroužků od středy 3. 1. 2018.

05.09.2017 PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

Nyní u nás můžete platit platebními kartami, a to i bezkontaktně.

04.09.2017 NOVÉ ČÍSLO BANKOVNÍHO SPOJENÍ

Změnili jsme poskytovatele bankovních služeb, kterým je nyní Raiffeisen Bank. Dovolujeme si vás upozornit na nové číslo účtu: 150515050/5500

Nestřílej u počítače! Střílej v tělocvičně!

25.09.2017 Oddělení Pohyb má pro vás opět novou aktivitu. Tentokrát vám nabízí kroužky s airsoftovými zbraněmi NERF. Taktika, strategie, tým proti týmu, umět se schovat, umět útočit, umět bránit, skórovat… To vše je NERF liga! To vše je NERF kroužek!

Děcka, zanechte jedenkrát týdně střílečky na počítači, přihlaste se do kroužku a užijte si parádní pohybovou aktivitu, která je plná akce, napětí a zábavy. Čeká vás mnoho zbraní, jejichž výběr neustále rozšiřujeme.

NERF kroužek
Máš rád NERF zbraně? Chceš se trochu hýbat? Pak je tento kroužek určen právě tobě! Naučíš se zde hrát hru s názvem NERFliga a mnoho dalších aktivit s NERFkami. Také si zlepšíš svou fyzickou kondici.

Během kroužku budete:
Učit se střílet z airsoftových zbraní NERF
Učit se hře NERF liga
Učit se strategii a taktice tohoto sportu
Pracovat na zlepšení své fyzické kondice
Učit se sportovním pravidlům a disciplíně
Učit se o principech správného pohybu

Na konci kroužku budete:             
Mít kladný vztah k pohybové aktivitě
Ovládat pravidla tohoto sportu
Umět přemýšlet nad herními situacemi
Vymyslet správný taktický postup a herní strategii
Umět přijmout roli v týmu
Hrát fair play

Kroužek můžete navštěvovat ve středy, v tělocvičně Obchodní akademie v Místku, můžete si vybrat ze dvou časů. Začínáme 4. 10. 2017.

První schůzka je zdarma. Přijďte se podívat a aktivitu si vyzkoušet. Nebude-li se vám líbit, nic nebudete platit - prostě víckrát již nepřijdete.

Bližší informace a možnost přihlášení získáte kliknutím na kroužek:


Podívejte se na fotografie z našich NERF akcí: