Novinky

07.12.2017 Poslední schůzky kroužků v budovách SVČ Klíč FM

Poslední schůzky kroužků, které probíhají v budovách SVČ Klíč FM, proběhnou v letošním roce v týdnu od 11. do 15. 12. 2017. V týdnu od 18. 12. 2017 již žádné schůzky kroužků nebudou probíhat. V plánu schůzek je s tímto volnem počítáno již od září, kroužky tedy nebudou o žádnou schůzku kráceny. V roce 2018 začnou schůzky kroužků od středy 3. 1. 2018.

05.09.2017 PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

Nyní u nás můžete platit platebními kartami, a to i bezkontaktně.

04.09.2017 NOVÉ ČÍSLO BANKOVNÍHO SPOJENÍ

Změnili jsme poskytovatele bankovních služeb, kterým je nyní Raiffeisen Bank. Dovolujeme si vás upozornit na nové číslo účtu: 150515050/5500

Kroužky Dance 4 Fun se rozjedou první týden v říjnu

21.09.2017 Všechny taneční kroužky pro děti a juniory jsou dostatečně naplněny a první týden v říjnu zahájí pravidelné tréninky. Máte-li zájem o pohodové disko tance, neváhejte a přidejte se k nám. Zkuste první trénink zdarma.

Nejste ještě zcela rozhodnutí, jestli chcete navštěvovat naše taneční kroužky? Nevadí. Přihlaste se, nic neplaťte a přijďte se zúčastnit prvního tréninku. Nebude-li se vám u nás líbit, prostě nám to řeknete, nic nebudete platit a příště již nepřijdete. Bude-li se vám tancování v Klíči líbit a budete-li chtít pokračovat dál, zaplatíte a budete tancovat v Dance 4 Fun.

A co když ještě ani po první schůzce nebudete rozhodnutí, jestli pokračovat nebo ne? Nevadí. Domluvte si individuálně s trenérkou ještě další pokus. My v Klíči rozumíme tomu, že se děti musí rozhodnout, co by chtěly dělat, jestli je to bude bavit, jestli se jim bude aktivita líbit… Rodiče určitě zajímá nejen to, jestli je lektor či trenér na děti milý, ale také jak je kvalifikovaný, co děti naučí. Nic před vámi neskrýváme, máte možnost zkoušky, která vás nic nestojí.

Podle příslušného organizačního řádu SVČ Klíč FM, mají všichni zájemci o kroužky a kurzy možnost, zúčastnit se první schůzky kroužku na zkoušku, bez placení a svou další účast si rozmyslet. Tato možnost je platná již několik let.

Níže uvedené disco dance kroužky jsou již dostatečně naplněny a první týden v říjnu zahájí pravidelné tréninky. Místa pro další tanečnice či tanečníky v nich ještě jsou. Další informace a možnost přihlášení se získáte kliknutím na kroužek:

Disco Dance Mini
Disco Dance Děti Mladší
Disco Dance Děti Starší
Disco Dance Junioři