Novinky

07.12.2017 Poslední schůzky kroužků v budovách SVČ Klíč FM

Poslední schůzky kroužků, které probíhají v budovách SVČ Klíč FM, proběhnou v letošním roce v týdnu od 11. do 15. 12. 2017. V týdnu od 18. 12. 2017 již žádné schůzky kroužků nebudou probíhat. V plánu schůzek je s tímto volnem počítáno již od září, kroužky tedy nebudou o žádnou schůzku kráceny. V roce 2018 začnou schůzky kroužků od středy 3. 1. 2018.

05.09.2017 PŘIJÍMÁME PLATEBNÍ KARTY

Nyní u nás můžete platit platebními kartami, a to i bezkontaktně.

04.09.2017 NOVÉ ČÍSLO BANKOVNÍHO SPOJENÍ

Změnili jsme poskytovatele bankovních služeb, kterým je nyní Raiffeisen Bank. Dovolujeme si vás upozornit na nové číslo účtu: 150515050/5500

2 nové pohybové kroužky | Vybíjená a Míčové hry

15.09.2017 Hledáte pro děti pohybový kroužek, ale nechcete do sportovního oddílu? Nebo ve sportovním oddílu nechtějí vaše dítě, protože není tak pohybově nadané, jak by si představovali? Nebo by prostě bylo fajn se jedenkrát týdně zabavit nějakou zajímavou nenáročnou pohybovou aktivitou? Ve všech případech pro vás máme řešení. Nově vám nabízíme další pohybové kroužky.

Při průzkumu, který jsme realizovali v loňském roce, se objevili i názory, že není dost pohybových aktivit pro děti, které nechtějí být organizovány v nějakém sportovním oddíle nebo nemají pro závodní sportování předpoklady. Právě proto jsme začali pracovat na nabídce dalších pohybových aktivit. Tuto nabídku stále rozšiřujeme. V letošním školním roce právě otevíráme kroužky Vybíjená a Míčové hry.

Vybíjená
V tomto kroužku děti naučíme různé varianty velmi populární míčové hry. Kromě samotné hry budeme u dětí pracovat na zlepšení fyzické kondice a techniky házení a chytání míče.

Více informací o kroužku a možnost přihlášení najdete ZDE.

Míčové hry
V tomto kroužku se děti naučí základům míčových her jako je například fotbal, volejbal, basketbal, házená, vybíjená a mnoho dalších. Nebudou chybět cvičení na protažení svalů a zlepšení motoriky a fyzické kondice.

Více informací o kroužku a možnost přihlášení najdete ZDE.


Těšíme se na vás.